Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Piosenki Rosyjskiej.
 
   
 

JURORZY

Od kilku lam mamy zaszczyt gościć:
 

Zofia Hajdas

Nauczycielka języka rosyjskiegoEmerytowana nauczycielka języka rosyjskiego.

Studia ukończyła w Moskwie. Od wielu lat Pani Zofia prowadzi zajęcia języka rosyjskiego pełne zaangażowania i pasji czego owocem są wiele zachwyconych uczniów zafascynowanych kulturą i sztuką Rosyjską.

 

 
 

Elena Egorova

Wokalistka, Trener Biznesu, Logopeda, Nauczyciel śpiewu, Coach, Autorka metody Emisji Głosu EGOsing®

Absolwentka wydziału "Śpiew solowy" w Szkole Muzycznej im. Gniesinych / Koledż im. Gniesinych (licencjat) w Moskwie oraz "Logopedia" WSM w Warszawie, otrzymała pierwszą nagrodę w II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki w Warszawie.
Laureatka wielu konkursów i festiwali między innymi Moskiewski Festiwal "Festos" z wyróżnieniem za "Najlepszy wokal".

Certyfikaty: Master Business Trainer Level Superior, Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals, Mistrz Sztuki Sprzedaży, Mistrz Sztuki Prezentacji, WebMistrz.

Do Polski przyjechała w 2002 roku jako solistka zespołu "Magnificat". Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako utalentowana wokalistka i nauczycielka śpiewu i od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak "Europa da się lubić", "Kawa czy Herbata" i innych. Mieszkając w Polsce Elena zaśpiewała około 300 koncertów w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytający o następne koncerty i płytę.

Elena Egorova jest autorką metody emisji głosu EGOsing®. EGOsing® - to innowacyjna metoda pracy z głosem, oparta na uświadomieniu naturalnych procesów i działań naszego organizmu i logicznym kierowaniu zasobem odkrytego głosu.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Artystki: wwww.egorova.pl
 

Dariusz Biernacki

Śpiewak (baryton), mgr historii sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku na Wydziale wokalno-aktorskim.Występował na wielu scenach świata. Obecnie zajmuje się edukacją muzyczną.

Ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Pan Dariusz, wywodzi się z Rodziny o tradycjach artystycznych.
Pan Dariusz, wywodzi się z Rodziny o tradycjach artystycznych. Babcia artysty (Janina Bilska, na zdj.) była pianistką i akompaniatorką w Londynie Matka Dariusza Biernackiego. Wuj (Eugeniusz Mossakowski, na zdj.) był "królem barytonów". Ciotka [Felicja Zawadzka - Mossakowska (alt)na zdj.] chórzystką Warszawskiej Opery Narodowej.

Dariusz Biernacki, gościł : Austria( Linz Graz), Dania( Kopenhaga), Rosja( Sankt Petersburg, Moskwa), USA(New York), Kanada(Toronto),Szwecja (Sztokcholm), Hiszpania(Toledo, Barcelona), Francja (Paryż, Tuluza, Marsylia,Nicea),Anglia(Londyn) Japonia( Tokyo), Izrael (Arabia Saudyjska), Chiny (Pekin, Hong Kong), Kraje Beneluxu, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja.

Bierze udział w elitarnych koncertach dla biznesu w różnych miejscach świata (agentura). Zajmuje się edukacją muzyczną.

Artysta współpracował również z grupami teatralnymi w Londynie,w takich ośrodkach emigracyjnych jak: Klub Orła Białego na Balham, Polski Ośrodek Społeczno Kulturalny (POSK), Ognisko Polskie w Londynie, Instytut Polski i Muzeum gen.Sikorskiego w Londynie, Kościół Chrystusa Króla na Balham, Kościół św. A. Boboli w Londynie, Brompton Oratory na Kensingtonie, Fawley Court- Zgromadzenie Księży Marianów.

Artysta prezentował sie przed Prezydentami Rzeczpospolitej: Edwardem Raczyńskim i Kazimierzem Sabatem a także przed Franciszkiem Staffem (wnukiem Leopolda Staffa) burmistrzem Wandsworth

W 2007 roku artysta otrzymał nagrodę " Milanowski Liść Dębu" - za szczególnie aktywną działalność, na rzecz upowszechnienia kultury i sztuki w Milanówku.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Artysty: www.dariuszbiernacki.pl
 

Jurorzy do 2014 roku

Justyna Reczeniedi

Śpiewaczka (sopran koloraturowy), skrzypaczka, dr sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki.
Uczennica Bogny Sokorskiej. Wieloletnia solistka Warszawskiej Opery Kameralnej i Teatru Wielkiego. Obecnie solistka Polskiej Orkiestry Królewskiej.
    

Elżbieta Kołodziej

Nauczycielka języka polskiego, instruktorka dramy. Absolwentka Szkoły Wokalnej im. J. Wasowskiego w Warszawie. Repertuar - piosenka aktorska i kabaretowa.

 

 
 
© konkurspiosenkirosyjskiej.pl - 2019
 
Top.Mail.Ru